Technika analniho sexu

Blesk.cz | 50 nejzajímavějších otázek o sexu

Anální sex je smutně proslulý vysokým rizikem při přenosu HIV viru, hepatitidy typu B a jiných infekcí. Anální styk nemusí být bolestivý, postupujete- li se pomalu a s velkým množstvím lubrikantu.
promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze-sex-a-tabu...o-sexu.html

polohy při análním sexu

Sexuální polohy. Předchozí díl Orální sex mužete sledovat na tomto odkazu . Další díl Anální sex mužete sledovat na tomto odkazu .. Robert a Jeannette vám názorně předvedou nejoblíbenější polohy při souloži a vysvětlí jejich techniku .
sexy.fitkoasauna.cz/polohy-při-análním-sexu/

Jak na bezbolestný anální sex...ženy - anální sex, konečník

Co dělat, aby anální sex nebolel, jak při něm postupovat a jaké erotické pomůcky lze použít.. Nebojte se análního sexu Tato vzrušující sexuální praktika, stále platí za tabu.
gejsa.cz/rady-a-tipy-pro-zeny.16/jak-na-bezbolestny-analni-sex.508.html

Svadeni.cz, Láska a sex , Jak sbalit muže a ženu, E-shop

I když anální otvor není biologicky určen k rozmnožování a pohlavnímu styku, je tato praktika u některých párů oblíbená a opěvovaná už od doby starověkého Řecka. Současné pornografické filmy navíc vzbuzují dojem, že anální sex
svadeni.cz/laska-sex

Anální sex : Už to není tabu!, Pro ženy, Blesk.cz

O sexu mluví všichni, ale už jste někdy s někým probrali anální sex ? Pokud máte obavy, že by vás anální sex mohl bolet, nebo že by vám partner mohl nějak ublížit, vezměte iniciativu do vlastních rukou.
prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-laska-a-vztahy-sex/186654/analni-sex-uz

Zahrada Vášní | Maximální potěšení ;o)

Je to technika jen pro homosexuály. Je nepříjemný, nečistý a poškozuje zdraví. Anální sex je stále opředený množstvím pověr. Není divu, že se do něj většině žen příliš nechce.
zahrada-vasni.websnadno.cz/MAXimalni--poteseni--o.html

anální sex je bude velmi příjemný s vhodnou...

Anální sex a erotické pomůcky vhodné pro tyto sexuální praktiky. . Potrpíte si na kvalitní lubrikanty při análních hrátkách?
hyperbobr.cz/sexshop/analni_sex.html/

Anální sex – aby to nebolelo - Doma.cz - magazín pro...

Musíte také chtít vy sama. Představa análního sexu by vás měla vzrušovat, pokud se do toho máte pustit. Pokud je vám to proti srsti, nenuťte se. Buď k této technice dojdete časem, nebo to prostě nebudete dělat.
doma.nova.cz/clanek/laskaasex/analni-sex-aby-to-nebolelo.html

Lekce sexu - Milostné polohy

Tento díl je povedenější a dle mého názoru dokáže nenásilnou formou nalákat k vyzkoušení análního sexu i ty, kteří to ještě nezkusili a nebo ty co se análního sexu bojí. Podrobně vysvětlí techniky a postup jak na to, aby to nebolelo.
polohy.cz/pruvodce/pary/lekce-sexu.html

Teorie a návody, Online sex shop, prodej erotických...

Přitom pár technik zajistí jistý úspěch v jeho společnosti. . Kvalitní anální gel - je myšlen originální gel pro anální sex... Tyto gely jsou kluznější, obsahují větší množství parfémů a hlavně obsahují i desinfekci.
eroticcity.cz/e-shop/www/pruvodce-nakupem/poradna/teorie-a-navody/